JUNI 2019

 

 

JUNI 2019

LITURGIE

 ACTIVITEITEN

ZA

1

 Mediazondag verplichte collecte

18.00 uur: euchristieviering in de Heilige Kruisverheffing

 

ZO

2

 Mediazondag verplichte collecte

10.30 uur: eucharistieviering in Sint-Thomas

 

MA

3

 

 17.00 uur: Repetitie vormsel en zang in HK (in de kerk)

20.00 uur: repetitie Gemengd Zangkoor Cantate in de weekkapel ST

DI

4

 18.30 uur: geen eucharistieviering in de Heilige Kruisverheffing
 19.00 uur: algemene repetitie vormsel in ST (in de kerk)

WO

5

 8.30: eucharistieviering in Sint-Thomas

 17.00 uur: algemene repetitie vormsel in HK (in de kerk)

19.00 uur: repetitie parochiaal zangkoor in het klooster

DO

6

 18.30 uur: geen eucharistieviering in de Heilige Kruisverheffing
 19.00 uur: algemene repetitie vormsel in ST (in de kerk)

VR

7

 eucahristieviering in Sint-Thomas
 

ZA

8

 10.00 uur: vormselviering in de Heilige Kruisverheffing

15.00 uur: vormselviering in Sint-Thomas

18.00 uur: geen eucharistieviering in Sint-Thomas

 

ZO

9

PINKSTEREN - Vaderdag

 10.30 uur: eucharistieviering in de Heilige Kruisverheffing

 Receptie na de viering omwille van Vaderdag

MA

10

   

DI

11

 18.30 uur: eucharistieviering in de Heilige Kruisverheffing

9.00 uur: bestuur NEOS

14.30 uur: SAMANA MALE - Stijn Van de Voorde met viool

20.00 uur: Kerkraad Heilige Kruisverheffing op de pastorie

WO

12

 8.30 uur: eucharistieviering in Sint-Thomas
 20.15 uur: bijeenkomst met het bestuur van het Gemengd Zangkoor Cantate op de pastorie

DO

13

 18.30 uur: eucharistieviering in de Heilige Kruisverheffing
 19.30 uur: impulsavond in Torhout

VR

14

8.30 uur: eucharistieviering in Sint-Thomas

9.00 uur: secretariaat in Sint-Thomas gesloten

 19.00 uur: dankmaaltijd medewerkers vormsel ST

ZA

15

 18.00 uur: eucharistieviering in de Heilige Kruisverheffing
 

ZO

16

10.30 uur: dankeucharistie voor de eerste communicanten en de vormelingen
11.30 uur: na de viering dankreceptie en uitdelen van de foto's

MA

17

   20.00 uur: repetitie Gemengd Zangkoor Cantate in de weekkapel ST

DI

18

 18.30 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
 20.00 uur: team van de Heilige Kruisverheffing op de pastorie

WO

19

 8.30 uur: eucharistie in Sint-Thomas
 19.00 uur: repetitie van het parochiaal zangkoor in het klooster

DO

20

 18.30 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
 

VR

21

 8.30 uur: eucharistie in sint-Thomas
 

ZA

22

 18.00 uur: eucharistie in Sint-Thomas
 

ZO

23

 10.30 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
 

MA

24

 

14.30 uur: bijeenkomst in verband met Slaeford

20.30 uur: repetitie Gemengd Zangkoor Cantate in de weekkapel ST

DI

25

 18.30 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
14.00 uur: bijeenkomst redactieraden dekanaat op het dekanaat voor Kerk en Leven

WO

26

 8.30 uur: eucharistie in Sint-Thomas

 14.30 uur: redactieraad Kerk en Leven op de pastorie

20.00 uur: federale stuurgroep op de pastorie

DO

27

 18.30 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
 

VR

28

 8.30 uur: geen eucharistie in Sint Thomas

9.30 uur: eucharistie bij het einde van het schooljaar met basisschool Kantelberg

 

ZA

29

 18.00 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
 

ZO

30

 Kermis zondag in Male - inwijding van de kerk

10.30 uur: eucharistie ondersteund door het Gemengd Zangkoor Cantate.

 

Vanaf 6.00 uur: rommelmarkt in de straten van Male

 12.00 uur: Gezins barbeque in 't Couvent

13.30 uur: Animatie in de straten van Male en op het kerkplein