NOVEMBER 2019

 

 

NOVEMBER 2019

LITURGIE

ACTIVITEITEN

VR

1

 10.30 uur: ALLERHEILIGEN eucharistie in Sint-Thomas met ondersteuning van het Gemngd Zangkoor Cantate
 

ZA

2

 18.00 uur: ALLERZIELEN eucharistie in de Heilige Kruisverheffing met uitdelen van gedachtnisprentjes en uitdelen van de kruisjes. Ondersteuning van het parochiaal zangkoor
 

ZO

3

 10.30 uur: ALLERZIELEN eucharistie in Sint-Thomas met ondersteuning van het dames en herenkoor. Uitdlelen van de gedachtenisprentjes en de kruisjes
 

MA

4

   20.00 uur: repetitie van het Gemengd Zangkoor Cantate in de weekkapel

DI

5

 18.00 uur: eucharistie in HK Kloosterkapel
 19.30 uur: bijeenkomst van de vormselbegeleiders in de federatie

WO

6

 8.30 uur: eucharistie in ST

8.30 uur: getijdengebed in HK

 14.00 uur: Kantelcantine in Sconevelde

19.00 uur: repetitie van het parochiaal zangkoor in het klooster

DO

7

 18.00 uur: eucharistie in HK Kloosterkapel
 

VR

8

 8.30 uur: eucharistie in ST
 

ZA

9

 18.00 uur: eucharistie in Sint-Thomas
 

ZO

10

 10.30 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
 

MA

11

   20.00 uur: repetitie van het Gemengd Zangkoor Cantate in de weekkapel

DI

12

 18.00 uur: eucharistie in HK Kloosterkapel
 

WO

13

 8.30 uur: eucharistie in ST

8.30 uur: getijdengebed in HK

12.00 uur: bijeenkomst met de secretariaatsmedewerkers van de federatie Sint-Kruis

14.00 uur: Kantelcantine in Sconevelde

20.00 uur: Algemene vergadering Kantel in Sconevelde

DO

14

 18.00 uur: echaristie in HK Kloosterkapel
 20.00 uur: bijeenkomst van de overleggroep op de pastorie

VR

15

 8.30 uur: eucharistie in ST
 

ZA

16

 18.00 uur: eucharistie in de Heillige Kruisverheffing
 

ZO

17

 10.30 uur: euchartie in Sint-Thomas
 14.30 uur: SAMAMNA MALE: Arthur Nayaert - "mien ziek, mien zien, mien verzet". Dit gaat door in 't Couvent.

MA

18

   20.00 uur: repetitie van het gemengd zangkoor cantate in de weekkapel

DI

19

 18.00 uur: eucharistie HK in de Kloosterkapel
 

WO

20

 8.30 uur: eucharistie in ST

8.30 uur: getijdengebed in HK

 14.00 uur: Kantelcantine in Sconevelde

19.00 uur: repetie van het parochiaal zangkoor in het klooster

DO

21

 18.00 uur: eucharistie in HK Kloosterkapel
 

VR

22

 8.30 uur: eucharistie in ST
 

ZA

23

 Kristus Koning

18.00 uur: eucharistie in Sint-Thomas

 19.00 uur: Koorfeest voor de leden van het parochiaal zangkoor

ZO

24

 Krsitus Koning

10.30 uur: eucharistie in de Heilige Kruisverheffing

 

MA

25

   20.00 uur: repetitie gemengd zangkoor cantate in de weekkapel

DI

26

 18.00 uur: eucharistie in HK Kloosterkapel
 20.00 uur: federale stuurgroep op de pastoie

WO

27

 8.30 uur: eucharistie in ST

8.30 uur: getijdensgebed in HK

 10.00 uur: Kerkraad Sint-Thomas op de pastorie

14.00 uur: Kantelcantine in Sconevelde

20.00 uur: Centraal Kerkbestuur 3 op de pastorie

DO

28

 18.00 uur: eucharistie in HK Kloosterkapel
 

VR

29

 8.30 uur: eucharistie in ST
 

ZA

30

18.00 uur: EERSTE ZONDAG ADVENT eucharistie in de Heilige Kruisverheffing
 11.00 uur: Kerstmarkt in Sconevelde én kunstmarkt in de kerk van Sint-Thomas