MEI 2020

 

 

MEI 2020

LITURGIE

ACTIVITEITEN

VR

1

8.30 uur: euchtaristie in ST

 

ZA

2

18.00 uur: eucharistie in HK   

ZO

3

 10.30 uur: eucharistie in ST  

MA

4

 

NEOS fietsen: verzamelen om 13.45 uur aan Studio Hall

19.00 uur: vormseltocht voor ALLE vormelingen (Sint-Thomas EN de H.Kruisverheffing) en hun ouders in de H.Kruisverheffing. Receptie achteraf.

20.00 uur: repetitie van het gemengd zangkoor Cantate in de weekkapel

DI

5

18.00 uur: eucharistie in de kloosterkapel HK  

14.30 uur: repetitie in de kerk van Sint-Thomas voor de eerste communicanten

20.00 uur: gebedavond roepingen 

WO

6

8.30 uur: eucharistie in ST

8.30 uur: getijdengebed in HK  

14.00 uur: Kantelkantine en Kantelklas in Sconevelde

19.00 uur: repetitie van het parochiaal koor in het klooster 

20.00 uur: Dagelijks bestuur Kantel in Sconevelde

DO

7

18.00 uur: eucharistie in de kloosterkapel HK   13.45 uur: repetitie van de eerste communicanten in de kerk van de Heilige Kruisverheffing

VR

8

8.30 uur: eucharistie in ST   

ZA

9

18.00 uur: eucharistie in ST   

ZO

10

10.30 uur: eucharistie in HK EERSTE COMMUNIE  

MA

11

 

9.00 uur: bestuursvergadering NEOS bij Sabine

18.30 uur: overlgegroep

20.00 uur: repetitie van het gemengd zangkoor Cantate in de weekkapel 

DI

12

18.00 uur: eucharistie in de kloosterkapel HK  14.30 uur: repetitie voor de eerste communicanten in de kerk van Sint-Thomas

WO

13

8.30 uur: eucharistie in ST

8.30 uur: getijdengebed in HK 

14.00 uur: Kantelkantine en Kantelklas in Sconevelde

20.00 uur: Algemene vergadering Kantel in Sconevelde 

DO

14

18.00 uur: eucharistie in de kloosterkapel HK 

Daguitstap NEOS: Zalig Zeeland

SAMANA: uitstap richting Meetjesland

19.00 uur: repetitie ST vormsel + zang (enkel voor de vormelingen Sint-Thomas) 

VR

15

8.30 uur: eucharistie in ST   

ZA

16

18.00 uur: eucharistie in HK   

ZO

17

10.30 uur: eucharistie in ST EERSTE COMMUNIE  

MA

18

 

17.00 tot 19.00 uur: repetitie HK vormselviering + zang (enkel voor vormelingen HK)

20.00 uur: repetitie van het gemengd zangkoor Cantate in de weekkapel 

DI

19

18.00 uur: eucharistie in de kloosterkapel HK  

OKRA Male ism OKRA St-Kruis: daguitstap Westhoek

19.00 uur: repetitie ST vormsel + zang (enkel voor de vormelingen Sint-Thomas)

WO

20

18.00 uur: eucharistie in HK

OLH-HEMELVAART 

14.00 uur: Kantelkantine en Kantelklas in Sconevelde

17.00 tot 19.00 uur: repetitie HK vormselviering + zang  (enkel voor vormelingen HK)

19.00 uur: repetitie van het parochiaal koor in het klooster 

DO

21

OLH-HEMELVAART

10.30 uur: eucharistie in Sint-Thomas, de viering wordt ondersteund door het dames en herenkoor

 

 

VR

22

8.30 uur: eucharistie in ST    

ZA

23

10.00 uur: H.Vormsel - viering in HK

15.00 uur: H.Vormsel - viering in ST

18.00 uur: geen viering in Sint-Thomas

De vormelingen worden om 9.30 uur verwacht in de kapel.

De vormelingen worden om 14.30 uur verwacht.

ZO

24

10.30 uur: eucharistie in HK   

MA

25

   20.00 uur: repetitie van het gemengd zangkoor Cantate in de weekkapel 

DI

26

18.00 uur: eucharistie in de kloosterkapel HK    

WO

27

8.30 uur: eucharistie in ST

8.30 uur: getijdengebed in HK  

14.00 uur: Kantelkantine en Kantelklas in Sconevelde 

DO

28

18.00 uur: eucharistie in de kloosterkapel HK    

VR

29

8.30 uur: eucharistie in ST    

ZA

30

18.00 uur: eucharistie in HK   

ZO

31

PINKSTEREN

10.30 uur: eucharistie in Sint-Thomas. De viering wordt ondersteund door het dames en herenkoor.